----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----

>>>>****MuRaT BoZ FaN CLuB****<<<<

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TÜRKLER UZAYDA

YazarMesaj
**dide_M_urat.boz**.Admin
Admin
Admin
**dide_M_urat.boz**.Admin

TÜRKLER UZAYDA Empty
MesajKonu: TÜRKLER UZAYDA   TÜRKLER UZAYDA Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 3:25 pm

+Houston!
-Efendim abi...
+Ay'a inmek üzereyiz
-Hadi hayırlısı...
+Kraterli olanı di mi ay?
-------------------------------------------------------------------------------
+Houston...
-Evet Apollo, Ay yürüyüşünüz bitti mi?
+Bitti bitmesine de bu Cemal tutturdu gelmişken Amerikan bayrağını sökelim bizimkini koyalım diye, onu ararken kaybolduk azdaha oksijenimiz bitiyordu.
-Buldunuz mu bari?
+Bulduk ama sökemedik,nasıl dikmişlerse!Cemal yarın Ay aracıyla üzerinden geçmeyi deneyecek!
-Helal olsun aslanlar...Size güveniyoruz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+Houston!
-Apollo?
+Ya bu Cemal,Fener Bayrağı getirmiş yanında, Ay'a onu dikmek istiyor,yerdede topladığımız taşlardan ''EFSANE GERİ DÖNDÜ'' yazdı.Ben hayatta terk etmem burayı o bayrak buradayken! Bir Cimbom bayrağı yollayın hemen.
-Merak etme Apollo, biliyordum ben o adamın böyle birşey yapacağını. Acil oksijen depolarının olduğu yere bakarsan göreceksin ki oksijen tüpleri orada yok! Niye ? Çünkü kardeşin oraya anlı şanlı dev bir Cimbom bayrağı koydu.
+He he... Büyüksün Houston! Seni seviyorum! Yenilsende yensende...
https://muratboz4.yetkin-forum.com

TÜRKLER UZAYDA
1 sayfadaki 1 sayfası