----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----

>>>>****MuRaT BoZ FaN CLuB****<<<<

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YazarMesaj
**dide_M_urat.boz**.Admin
Admin
Admin
**dide_M_urat.boz**.Admin

MESAJLAR Empty
MesajKonu: MESAJLAR   MESAJLAR Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 3:24 pm

Arkadaşlar istediğiniz komik mesajları burada paylaşabilirsiniz.Ben bunları cep telefonu mesajı olarak bulduğum için mesajlar başlığı

Ey türk kızı birinci vazifen çamaşır ve bulaşıkları yıkamaktır.Senin en kıymetli hazinen kocandır.Seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek olan kaynanandır. Kılıbık sandığın kocan birgün seni aldatacaktır. Muhtaç olduğun oklava kapının arkasındadır.
------------------------------------------------------------------------------

Eğer birgün hayata küsüp,bir kenara çekilip hıçkıra hıçkıra ağlamak istersen beni ara. Bana ihtiyacın olacaktır. Çünki mendil saytıyorum, iki alana bir bedava.
-----------------------------------------------------------------------------------
Devamı gelecek

Sakla samanı inekler aç kalsın
-İlahi azrail sen adamı öldürürsün
-Acele işe sırada bekleyenler var
-Devamı yarın
https://muratboz4.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası