----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

----SiTeYi ZiYaReT eDeN aRKaDaŞLaR HeMeN üYe oLuN ÇoK eĞLeNCeKSiNiZ eMiN oLuN----

>>>>****MuRaT BoZ FaN CLuB****<<<<

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KADIN ZEKASI

YazarMesaj
**dide_M_urat.boz**.Admin
Admin
Admin
**dide_M_urat.boz**.Admin

KADIN ZEKASI Empty
MesajKonu: KADIN ZEKASI   KADIN ZEKASI Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 2:42 pm

KADIN ZEKASI
Günün birinde üç erkek ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve
vahşi bir nehir çıktı. Ama erkeklerin, nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu.
Peki bunu nasıl başaracaklardı Birinci erkek dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver
Pppppfffffuuuuuffffff....
Tanrı ona uzun kollar ve Güçlü bacaklar verdi Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi Ancak bunun için 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama,başarmıştı !!!!
Bunu gören ikinci erkek de Tanrıya dua etti:
Tanrım Lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve
gerekli aracı ver
Pffuuuuffff.....
Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı,ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle kaşılaştı...Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü erkek de dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardı Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver
Ppppppfffffuuuuffff.....
Tanrı erkeği bir kadına dönüştürdü Kadın haritaya baktı.... Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü Ve köprüden karşıya geçti

not=lütfen erkekler kızmayın hoşuma gittiği için koydum Very Happy
https://muratboz4.yetkin-forum.com

KADIN ZEKASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-